Az Antall József Tudásközpont Könyvműhelye munkatársat keres felelős szerkesztő munkakörbe!

Társadalom- és politikatudományi ismeretterjesztő könyvek kiadásával foglalkozó szerkesztőségünkbe felsőfokú végzettségű, könyvkiadói tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk aktív angol nyelvtudással.

FELADATOK:

  • A szerkesztőségi munkafolyamatokban való részvétel
  • Az angol nyelvről magyar nyelvre fordított könyvek nyelvi lektorálása, ellenőrzése
  • Szerkesztés, szöveggondozás
  • Kapcsolattartás a kiadó külső munkatársaival (fordítók, lektorok, szerkesztők, korrektorok, nyomdák)
  • Szerződések, számlák előkészítése
  • Könyves pályázati anyagok, beszámolók összeállítása és beadása
  • Könyves rendezvényeken, vásárokon való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú, bölcsész végzettség, magyar szak előny
  • erős, aktív középfokú angolnyelv-tudás
  • szerkesztői tapasztalat
  • kiváló helyesírás
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) magas szintű használata

JAVADALMAZÁS:

  • Versenyképes fizetés

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Antall József Tudásközpont

1093 Budapest, Czuczor u. 2.

A MUNKAVÉGZÉS VÁRHATÓ KEZDÉSI IDEJE:

2020. szeptember 1.

Az önéletrajzokat az allas.konyv@ajtk.hu e-mail címre várjuk (e-mail tárgya: felelős szerkesztő).