Az Antall József Tudásközpont EU-V4 irodája új munkatársat keres!

Budapesti irodánk EU-s ügyekben jártas, franciául tárgyalási szinten kommunikáló kollégát keres, aki hatékonyan tud részt venni az iroda kutatási, publikációs tevékenységeiben, a partnerségek fenntartásában, valamint a rendezvényszervezés területén is jártas.

FELADATOK:

  • az Európai Unió politikájának, valamint az EU-s intézmények munkájának figyelemmel kísérése és kulcskérdéseinek elemzése
  • kutatómunka és szakmai publikáció elsősorban az Európai Unióhoz kapcsolódó témákban
  • az AJTK francia, EU-s, illetve nyugat-európai partnereivel való kapcsolattartás és eredményes együttműködések kialakítása
  • aktív részvétel az EU-V4 iroda és a brüsszeli iroda által szervezett rendezvények tervezésében és megvalósításában
  • részvétel az iroda napi munkájában
  • médiaszereplések vállalása

ELVÁRÁSOK:

  • EU-s intézmények és az Európai Unió működésének magasfokú ismerete és átlátása
  • felsőfokú végzettség (nemzetközi kapcsolatok, politikatudomány, vagy más kapcsolódó társadalomtudományi végzettség)
  • felsőfokú francia nyelvtudás
  • felsőfokú angol nyelvtudás (további európai idegen nyelv ismerete előny)
  • tapasztalat kutatás, elemzés, publikáció területén a nemzetközi kapcsolatok vagy rokon tudományterületen
  • analitikus gondolkodásmód
  • gyors, precíz munkavégzés, projekt alapú hozzáállás
  • szervezőkészség, terhelhetőség
  • önállóság és egyszerre több feladat ellátása
  • együttműködés a munkatársakkal
  • számítógépes irodai alkalmazások magas szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • pénzügyi tapasztalat előny (pl. pályázati elszámolásban jártasság), de nem követelmény

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • heti 40 órás munkaidő
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • széles kapcsolati háló
  • fiatal, energikus és jó csapat egy folyamatosan fejlődő intézeten belül

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1093 Budapest, Czuczor u. 2.

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

2020. ősz

PÁLYÁZÁS MENETE:

A jelentkezéseket angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi címre várjuk: roza.renata@ajtk.hu