Grafikus munkatársat keresünk!

Túlteng benned a kreativitás? Lételemed az alkotás? Bizonyítsd be, hogy rád van szükségünk, keressük designer csapatunk legújabb tagját!

FELADATOK

  • vizuális koncepciók kialakítása
  • arculat(ok) tervezése programjainkhoz
  • offline és online anyagok tervezése
  • gifek, kisebb animációk készítése
  • kiadványszerkesztés
  • borítótervek készítése
  • nyomdai kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK

  • minimum 1-3 év munkatapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • Adobe programok magas szintű ismerete (Photoshop, InDesign, Illustrator)
  • video szerkesztő és animáció készítő program(ok) ismerete
  • szövegtördelésben való jártasság
  • webdesign szerkesztésben való jártasság
  • kreatív gondolkodás
  • nyitott és proaktív személyiség
  • precíz, pontos és megoldás-orientált
  • terhelhető és egyszerre több feladat ellátására képes
  • önálló és csapatjátékos is

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes fizetés
  • heti 40 órás munkaidő
  • határozott idejű munkaviszony
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • fiatal, energikus csapat egy folyamatosan fejlődő intézeten belül

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1093 Budapest, Czuczor utca 2.

PÁLYÁZÁS MENETE

A jelentkezés határideje: 2020. augusztus 30.

A jelentkezéseket magyar nyelvű ÖNÉLETRAJZZAL, PORTFÓLIÓVAL és BÉRIGÉNY megjelölésével az alábbi címre várjuk: design@ajtk.hu. Szakmai előszűrést követően próbafeladatot küldünk a jelölteknek, melynek sikeres megoldása után egy szóbeli szakmai interjú zárja a pályázást.