Érdekelnek a digitális trendek, a social media és szívesen dolgoznál kreatív feladatokon?

Budapesti irodánkba marketingkommunikációs trainee-t keresünk, aki segíti és támogatja a Tudásközpont projektjeinek, programsorozatainak és rendezvényeinek külső kommunikációját, valamint segíti a rendezvények előkészítését.

FELADATOK:

  • marketingstratégia kidolgozása a marketing menedzserre
  • kommunikációs anyagok előkészítése, promóciók kidolgozása
  • a digitális piac elemzése, új lehetőségek felfedezése
  • online és social média kampányok tervezésének és kivitelezésének támogatása
  • weboldal és social média csatornák kezelése
  • szövegírás, content management
  • rendezvények előkészítésében segítségnyújtás

ELVÁRÁSOK:

  • minimum négy befejezett egyetemi félév (kereskedelem és marketing, média és kommunikáció szakirány, MA szak előny)
  • legalább középfokú szakmai angol nyelvvizsga
  • kiváló kommunikációs- és íráskészség
  • önálló munkavégzés
  • koncepcionális gondolkodásmód
  • kreatív, megoldás-orientált, nyitott és proaktív személyiség
  • a social media platformok kiváló ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • fizetés
  • heti 30 órás munkaidő
  • határozott időre szóló munkakör 2020. december 18-ig (hosszabbítás lehetőségével)
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • fiatal, energikus csapat egy folyamatosan fejlődő intézeten belül

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1093 Budapest, Czuczor u. 2.

PÁLYÁZÁS MENETE:

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzod és motivációs leveled várjuk a marketing@ajtk.hu e-mail címre, a tárgyban “Marketing trainee” címmel megjelölve.