Produkciós munkatársat keresünk!

Az Antall József Tudásközpont budapesti irodája videós tartalmak készítésében jártas kollégát keres, aki hatékonyan tud részt venni a Tudásközpont nemzetközi kapcsolatok tudománya, tehetséggondozás és innováció területén folytatott tevékenységeihez és programjaihoz tartozó videós tartalmainak előállításában és kivitelezésében, valamint a rendezvényeink technikai előkészítésének folyamataiban.

FELADATOK:

  • videófelvételek készítése (promóció, rendezvény, oktató anyagok) a Marketing területtel együttműködve
  • felvett videó anyagokon utómunka végzése (szerkesztés, vágás, effektezés)
  • hangrögzítési és hangvágási feladatok elvégzése
  • részvétel a forgatás előkészítésében
  • rendezvényszervező támogatása az AJTK által szervezett online események technikai megvalósításában

ELVÁRÁSOK:

  • 1-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezés
  • Premiere Pro videószerkesztő program magas színtű ismerete (további program ismerete előny)
  • magas szintű számítógépes és technikai ismeretek
  • referenciamunka (showreel)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • gyors és precíz munkavégzés, projekt alapú hozzáállás
  • szervezőkészség, terhelhetőség
  • önállóság és egyszerre több feladat ellátása
  • csapatmunkában való jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • heti 40 órás munkaidő
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • széles kapcsolati háló
  • fiatal, energikus csapat egy folyamatosan fejlődő intézeten belül

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1093 Budapest, Czuczor utca 2.

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

2020. szeptember

PÁLYÁZÁS MENETE:

A jelentkezéseket önéletrajzzal és referenciavideóval a bérigény megjelölésével az alábbi címre várjuk: roza.renata@ajtk.hu