Aktuális állások

Grafikust keresünk!

Túlteng benned a kreativitás? Lételemed az alkotás? Bizonyítsd be, hogy rád van szükségünk, keressük designer csapatunk legújabb tagját! A pozíció 1,5 év határozott időszakra szól.

FELADATOK:

  • vizuális koncepciók kialakítása
  • arculat(ok) tervezése programjainkhoz
  • offline és online anyagok tervezése
  • gifek, kisebb animációk készítése
  • kiadványszerkesztés
  • borítótervek készítése
  • nyomdai kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:

  • kreatív gondolkodás
  • önálló és csapatjátékos is egyben
  • megoldás-orientált
  • nyitott és proaktív személyiség
  • precíz, pontos
  • Adobe programok magas szintű ismerete (Photoshop, InDesign, Illustrator)
  • szövegtördelésben való jártasság

ELŐNY:

  •    video szerkesztő és animáció készítő program(ok) ismerete
  •    web design szerkesztésben való jártasság

KÖVETELMÉNY:

  •    minimum 1-3 év munkatapasztalat
  •    felsőfokú végzettség

PÁLYÁZÁS MENETE:

A jelentkezés határideje: 2020. március 15.

A jelentkezéseket magyar nyelvű ÖNÉLETRAJZZAL, PORTFÓLIÓVAL és BÉRIGÉNY megjelölésével az alábbi címre várjuk: design@ajtk.hu. Szakmai előszűrést követően próbafeladatot küldünk a jelölteknek, melynek sikeres megoldása után egy szóbeli szakmai interjú zárja a pályázást.

A pozíció 1,5 év határozott időtartamra szól, a meghosszabbítás lehetőségével.

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Antall József Tudásközpont
1093 Budapest, Czuczor u. 2.

Abban az esetben, ha nem találsz olyan nyitott pozíciót, amely érdekelne téged, mégis szeretnél csapatunkhoz csatlakozni, írj nekünk!

Vedd fel velünk a kapcsolatot!