Aktuális állások

GRAFIKUS

Túlteng benned a kreativitás? Lételemed az alkotás? Bizonyítsd be, hogy rád van szükségünk, keressük bővülő designer csapatunk legújabb tagját!

Követelmény:

  •    minimum 1-3 év munkatapasztalat
  •    felsőfokú végzettség

Feladatok:

  • vizuális koncepciók kialakítása
  • arculat(ok) tervezése programjainkhoz
  • offline és online anyagok tervezése
  • gifek, kisebb animációk készítése
  • kiadványszerkesztés
  • borítótervek készítése
  • nyomdai kapcsolattartás

Elvárások:

  • kreatív gondolkodás
  • önálló és csapatjátékos is egyben
  • megoldás-orientált
  • nyitott és proaktív személyiség
  • precizitás, pontosság
  • Adobe programok magas szintű ismerete (Photoshop, InDesign, Illustrator)
  • szövegtördelésben való jártasság

Előny:

  •    video szerkesztő és animáció készítő program(ok) ismerete
  •    web design szerkesztésben való jártasság

A jelentkezés határideje: 2019. december 2. 9:00

Jelentkezz hozzánk, küldd el önéletrajzod és portfóliód a bérigény megjelölésével!

Vedd fel velünk a kapcsolatot!

Abban az esetben, ha nem találsz olyan nyitott pozíciót, amely téged érdekelne, mégis szeretnél a csapatunkhoz csatlakozni, írj nekünk! Vedd fel velünk a kapcsolatot a következő email címen: hr@ajtk.hu