Aktuális állások

Brüsszeli munkatársat keresünk!

Brüsszelben élő, vagy brüsszeli tapasztalattal rendelkező kollegát keresünk, aki hatékonyan hozzájárul a Tudásközpont brüsszeli képviseletének munkájához, mind a kutatás, publikáció és partnerségek fenntartása területén.

FELADATOK:

  • az Európai Unió politikájának figyelemmel kísérése és kulcskérdéseinek elemzése
  • kutatómunka és szakmai publikáció a jelölt szakterületén
  • az AJTK brüsszeli partnereivel való kapcsolattartás és rendezvényeik látogatása
  • részvétel az iroda napi munkájában

ELVÁRÁSOK:

  • EU-s intézmények magasfokú ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú angol nyelvtudás (francia és/vagy még egy európai idegen nyelv ismerete előny)
  • tapasztalat kutatás, elemzés, publikáció területén a nemzetközi kapcsolatok vagy rokon tudományterületen
  • analitikus gondolkodásmód
  • gyors, precíz munkavégzés
  • szervezőkészség és terhelhetőség
  • önállóság és egyszerre több feladat ellátása
  • együttműködés a munkatársakkal
  • számítógépes irodai alkalmazások magas szintű ismerete (Excel, Word)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • heti 30 órás munkaidő
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • széles kapcsolati háló

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Brüsszel

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

2020. ősz

PÁLYÁZÁS MENETE:

A jelentkezéseket magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi címre várjuk: roza.renata@ajtk.hu

A jelentkezés folyamatos.

Az Antall József Tudásközpont Könyvműhelye munkatársat keres felelős szerkesztő munkakörbe

Társadalom- és politikatudományi ismeretterjesztő könyvek kiadásával foglalkozó szerkesztőségünkbe felsőfokú végzettségű, könyvkiadói tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk aktív angol nyelvtudással.

FELADATOK:

  • A szerkesztőségi munkafolyamatokban való részvétel
  • Az angol nyelvről magyar nyelvre fordított könyvek nyelvi lektorálása, ellenőrzése
  • Szerkesztés, szöveggondozás
  • Kapcsolattartás a kiadó külső munkatársaival (fordítók, lektorok, szerkesztők, korrektorok, nyomdák)
  • Szerződések, számlák előkészítése
  • Könyves pályázati anyagok, beszámolók összeállítása és beadása
  • Könyves rendezvényeken, vásárokon való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú, bölcsész végzettség, magyar szak előny
  • erős, aktív középfokú angolnyelv-tudás
  • szerkesztői tapasztalat
  • kiváló helyesírás
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) magas szintű használata

JAVADALMAZÁS:

  • Versenyképes fizetés

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Antall József Tudásközpont
1093 Budapest, Czuczor u. 2.

A MUNKAVÉGZÉS VÁRHATÓ KEZDÉSI IDEJE:

2020. szeptember 1.

Az önéletrajzokat  az allas.konyv@ajtk.hu e-mail címre várjuk (e-mail tárgya: felelős szerkesztő).

Abban az esetben, ha nem találsz olyan nyitott pozíciót, amely érdekelne téged, mégis szeretnél csapatunkhoz csatlakozni, írj nekünk!

Vedd fel velünk a kapcsolatot!